Fırat Esmer

Microsoft Yazılımları

Visual Studio 11 Developer Preview Training Kit Ekim 2011 Sürümü

Visual Studio 11 Developer Preview Training KitVisual Studio 11 Developer Preview'in duyurulması ve Windows Developer Preview'in indirilmeye sunulmasından sonra, yazılımcıların odak noktası haline gelen Visual Studio'nun yeni versiyonu için Microsoft tarafından sunulan eğitim seti indirilmeye hazır.

Visual Studio 11 Developer Preview Training Kit'in içerisinde neler yer alıyor peki? Visual Studio 11 ve .NET Framework 4.5'u daha iyi anlayabilmeniz için bilgiler, hazırlayacağınız  uygulamaların yaşam döngüsünü ve Windows Metro stil uygulamarın nasıl geliştirilip, yönetildiğini anlatan eğitim sınıfları mevcut. Yazılım sektöründeki firmalar ve geliştiriciler şimdiden Windows 8 adına uygulamalar yapmaya başladılar bile. Eğer kendinizi geliştirmek ve .NET dünyasının gerisinde kalmak istemiyorsanız bu seti indirin derim.

Visual Studio 11 Developer Preview Training Kit indirmeden önce Visual Studio 11 Developer Preview ve .NET Framework 4.5 Developer Preview'in yüklü olduğundan emin olun.

Direkt olarak exe'yi (37.2MB) ya da web platform installer aracılığıyla Visual Studio 11 Developer Preview Training Kit'i için buraya tıklayın.

Yorum ekle

Loading