Fırat Esmer

Microsoft Yazılımları

SQLSaturay #182

SQLSaturday01 Aralık 2012 tarihinde, küresel çapta etkinlikler düzenleyen SQL topluluğu PASS'ın SQLSaturday 182. etkinliği 2. kez olmak üzere Türkiye'de gerçekleştirildi. Ancak bu haberi vermekte geciktim. 300 kişi ile sınırlı olan ve tüm gün süren etkinliğin haberini yapamadım. Şimdi ise günah çıkarmama izin verin ve etkinlik ile ilgili haber yapıp, gelişmeleri bu sayfada GÜNCELLEYEREK bildirmeme izin verin. Etkinliğin konuları aşağıdaki gibiydi. Şu andan itibaren var ise oturumların kayıtlarını arayacağım.

Etkinliğin SQLSaturday sayfasına ulaşmak için buraya tıklayın. SQL Server Öncüleri sayfasına ulaşmak içinse buraya tıklayın.

Etkinlik içeriği :

Ajanda

GÜNCELLEME : SQL Server Öncüleri sitesinde bu haberi yapan yetkili kişiye oturumların kaydedilip kaydedilmediğini ve eğer kaydedildiyse nasıl ulaşabileceğimize dair e-posta atmıştım ve dün akşam dönüş aldım.

"Firat Bey merhaba,

Ajans, session recording'leri bu haftasonuna kadar hazirlar diye tahmin ediyorum. Hazirlandiginda presentation ve script'ler ile birlikte www.sqlserveronculeri.com'da yayinlayacagiz."

Yorum ekle

Loading