Fırat Esmer

Microsoft Yazılımları

Windows Azure Geliştirici Kampı Mart 2013

Microsoft'un Windows Azure geliştiricileri için gerçekleştireceği etkinliğin tüm detaylarını direkt Microsoft'un elinden sunuyorum. Detaylar aşağıdaki tabloda verilmiştir. Tarih ve lokasyon bilgisi, yanınızda getirmeniz gerekenler ve kontejyan hakkında bilgi de aşağıdaki tabloda bulunabilir bilgilerdir.

  Windows Azure
  Windows Azure Geliştirici Kampı etkinliğine davetlisiniz. Microsoft
 
 
Davetlisiniz!

Size özel Windows Azure Geliştirici Kampı etkinliğinde bizlere katılın. Windows Azure DevCamp’ler yazılım geliştiriciler için,yine yazılım geliştiriciler tarafından hazırlanan eğlenceli ve ücretsiz etkinliklerdir.

Etkinliğimiz Microsoft teknik uzmanları tarafından sunuluyor olacak.

Etkinlik detayları

Tarih: 2-3 Mart 2013
Adres: Microsoft İstanbul Ofisi
Aydın Sok. No.7 Bellevue Residence
Levent - İstanbul
Saat: 9:00 -17:00

Etkinliğimiz 100 kişi ile sınırlıdır. Geç kalmadan kaydınızı yaptırın. Kayıt için lütfen tıklayın!

Neler öğreneceğim?

Bu DevCamp’te, Windows Azure Bulut Hizmetleri, Sanal Makinaları, Web Siteleri, Mobil ve diğer bulut servislerini kullanarak Visual Studio 2012 ile uygulama geliştirmeyi öğrenebileceksiniz.

Windows Azure DevCamp, Windows Azure da uygulama geliştimeye başlamak, var olan uygulamaları buluta aktarmak veya en yeni Windows Azure özelliklerini öğrenmek için çok iyi bir fırsat.

Eğitimde örneklerin .net ile verilecek olmasına rağmen öğrendiklerinizi kolayca Java, PHP, node.js gibi başka platformlar ile de kullanabileceksiniz.

DevCamp’e gelmeden önce

Yanınızda getireceğiniz laptopunuza Visual Studio 2012 (ücretsiz express versiyon için) kurmanız, Windows Azure SDK kurmanız (ücretsiz kurmak için) ve Windows Azure bulut üyeliğinizi aktif hale getirmenizi rica ediyoruz. Henüz üye değilseniz buradan 90 günlük deneme üyeliğinizi aktif hale getirebilirsiniz. (Üyelik esnasında kimlik verfikasyonu için kredi kartı gerekmektedir, sizin onayınız olmadan herhangi bir tahsilat yapılmaz)
  Kayıt

Yer: Microsoft
Istanbul Ofisi
Tarih: 2-3 Mart 2013

Yanınızda getirmeniz gerekenler
Windows Azure DevCamp’e gelirken getirmeniz gerekenler:
 
     
 
Windows Azure Üyeliği
Bilgisayar
Bilgisayarınız için güç kaynağı
Defter & Kalem
Kimlik
 
   
 
   
 
Kaydınızı yapın
 
 
 
 
     

Yorum ekle

Loading