Fırat Esmer

Microsoft Yazılımları

28 Mart 2013 AgileTURKEY Etkinliği

AgileTalksDaha önceden de Agile Turkey'in yapmış olduğu etkinlik ile ilgili haberi sunmuştum. Tabi bu 1 yıl kadar önceydi. Şimdi ise yeni bir etkinlik ile karşımızdalar. Etkinliğin içeriğini direkt olarak etkinlik detay sayfasından kopyalayıp sizlere sunuyorum.

 "Kurumsal Satış Biriminde Agile Dönüşümü

AgileTalks etkinliği 28 Mart'ta Microsoft İstanbul ofisinde gerçekleşiyor. Agile Turkey tarafından Microsoft Türkiye’nin İstanbul ofisinde gerçekleşecek olan yılın ilk AgileTalks etkinliğinin teması “Organizasyonel Çeviklik”. Agile yaklaşımların IT birimleri dışındaki birimlerde de nasıl uygulanacağının konuşulacağı etkinlikte Agile Turkey, ACM ve Avea’dan konuşmacılar yer alacak.

28 Mart’ta, Microsoft’un evsahipliğinde gerçekleşecek olan AgileTalks etkinlğinde Agile Turkey Başkanı Mehmet Yitmen’in Türkiye’de Agile Yazılım Geliştirme Durum Araştırması 2013 sonuçlarını paylaşacak. Ardından ACM’den Ahmet Akdağ’ın “Agile Organizasyon” konulu sunumununun ardından Avea’dan Ebru Bilir Yalçınkaya “Kurumsal Satış Biriminde Agile Dönüşüm Süreci” konulu sunumunu gerçekleştirecek."

Etkinlik yeri ve tarihi : 28 Mart 2013 15:00 - 17:00 Microsoft İstanbul Ofisi

Etkinliğin ana sayfasına ulaşmak için buraya, kayıt işlemleri ve daha fazla bilgi için ise buraya tıklayınız.

 

Yorum ekle

Loading